Toggle navigation

Ручний і електроінструмент Stanley


Компанія Stanley робить якісні і одночасно практичні електрогенератори, купити які можна у нас на сайті. Це надійні і зручні агрегати, використовувані для забезпечення живлення в умовах відсутності центрального електропостачання. Техніка незамінна у випадках аварійного відключення електрики. Тому широко застосовується як у виробничій сфері, так і в приватній.

generatoryi-Stanley

Бензинові генератори Stanley: висока якість за розумну ціну

Бензинові агрегати відносяться до засобів малої механізації, які роблять електрику за допомогою спалювання палива. У основі роботи техніки лежать два конструктивні елементи: альтернатор і приводний двигун. Від їх справності безпосередньо залежить надійність устаткування. Враховуючи це, виробник створює унікальне оснащення, яке вигідно відрізняється від аналогічних товарів міцністю і компактними розмірами. Агрегати цінуються за справне функціонування в екстремальних умовах, коли є крайня необхідність в забезпеченні харчуванням електроінструментів і устаткування.

  • Оснащення здатне живити будь-які прилади у будинку і на будівництві: шуруповерти, перфоратори, болгарки.
  • Є досить простим в експлуатації.
  • Прекрасно працює в умовах підвищеної вібрації, не вимагає додаткового закріплення.
  • Характеризується низьким рівнем шуму.
  • Вважається економним варіантом.

Інші типи генераторів Stanley

У лінійці компанії представлені різні види агрегатів, які оптимально підходять для використання в певній меті. Завдяки різноманітності модельного ряду кожен покупець може вибрати товар відповідно до основних запитів.

  • Міні генератори відрізняються невеликою потужністю, яка варіюється в межах 1-6 кВт.
  • Інверторні агрегати мають кращі якісні показники. З їх допомогою можна живити практично будь-яку техніку: плазмові телевізори, циркулярні насоси в системах опалювання, холодильники, газові котли і інше високоточне устаткування.
  • Дизельні апарати мають потужність 8,5 кВт і тривалість роботи – 8 годин. Успішно застосовуються в якості додаткового джерела живлення на об'єктах, де відсутня електрика.

Усі моделі укомплектовані оригінальними моторами Stanley, виготовленими на заводі виробника. З цієї причини електрогенератори є надійними, такими, що мають чудовий моторесурс і якість.