Toggle navigation

Ручний і електроінструмент Stanley


В процесі будівельних і ремонтних робіт не обійтися без різних сумішей і розчинів. Оскільки якісно змішати інгредієнти вручну досить складно, для їх приготування використовується спеціальний інструмент – будівельний міксер. З його допомогою можна значно скоротити трудовитрати і заощадити час на приготування розчину.

mikseryi_Stanley

Міксери Stanley: конструктивні особливості

Усі пристосування для змішування складаються з двох частин: приводу і насадки. Корпус приводу оснащений потужним електромотором, редуктором, областю кріплення насадок і системою управління (вмикачем, перемикачем швидкостей). Це головна мозкова частина, передавальна сигнал до моменту, що крутиться. До корпусу кріпиться довга штанга, на кінці якої розміщується спіралевидна насадка особливої форми. Така конструкція створена для зручності занурення в ємність з розчином. За допомогою насадки відбувається з'єднання інгредієнтів і отримання маси.

Також, як і перфоратори, міксери ТМ Стенлі вважаються вузькоспеціалізованими інструментами, які використовуються виключно для перемішування рідких і сипких речовин. У цьому полягає їх головне достоїнство. Оскільки оснащення розраховане на певний тип навантажень, що значною мірою подовжує експлуатаційний термін приладів.

Інші характеристики будівельних міксерів

  • Прилади застосовуються для змішування обробних і будівельних сумішей: клею, бетону, штукатурки, фарби.
  • Використовуються для взаємодії з щільними по консистенції розчинами.
  • Мають електронне регулювання оборотів.
  • Оснащені системою плавного пуску, завдяки чому відбувається акуратний початок роботи без ризику виникнення перевантажень при включенні.
  • Конструкція має спеціальні накладки на руків'ї, яке запобігає зісковзуванню в процесі роботи.

Переваги використання будівельних міксерів Stanley

Приготування будівельної суміші вручну – заняття непросте, а іноді – абсолютно невиправдане. Добитися однорідного складу при ручному замісі складно. Саме тому використання міксера є не лише оптимальним рішенням, але і необхідністю. Адже від консистенції розчину залежать його якісні характеристики. Враховуючи потужність і технічні показники оригінальних міксерів Стенлі, з цими інструментами Ви гарантовано отримаєте якісну і однорідну суміш.